गाैरादहमा एक वृद्वाकाे रहस्यमयी मृत्यु , कुकुरसहितकाे टाेलीद्वारा अनुसन्धान जारी

गौरादह १२, असाेज /  झापा गौरादह नगरपालिका १ स्थित प्रज्वल कलेजियट एकाडेमी नजिकै एक बृद्धा आफनै घर भित्र मृत फेला परेकी छिन ।

केही समय अघि कमल गाउँपालिकाबाट बसाइँ सरेर आएका भीम भण्डारीकी श्रीमती पार्वता भनेर बाेलाउने मनमाया भण्डारी अन्दाजी ६० बर्षिया ति बृद्धा घर भित्रको खाटमुनी रक्ताम्य अवस्थामा मृत भेटिएकी हुन । उनकाे मृत्यु रहस्यमयी भएकाे जनाईएकाे छ ।

उनीहरु घरमा हाल पति पत्नी मात्रै बस्दै आएका बताइएको छ । आज बिहानको खाना ढयाङग्रीमा खाएर करिब ११ बजेतिर घर आइपुगेका उनीहरु दुई मध्ये पति भण्डारी दिउँसो पख गौरीगञ्ज तर्फ गएको र अन्दाजी साढे ४ बजेतिर घर आउँदा पत्नीलाई खाटमुनी हात बाँधेको अवस्थामा मृत भेटेकाे वडा अध्यक्ष भण्डारीले जनाएका छन्। 
घटनास्थलमा जिल्ला प्रहरी कार्यालय झापाका एसपी कृष्ण कोइरालासहितको टोली अाईपुगेकाे र अनुसन्धानका लागि धरानबाट प्रहरीले कुकुरसहितको टोली समेत बोलाएको छ । अहिले प्रहरीले घेरा हालेर मुचुल्का उठाउने र अनुसन्धान कार्य गरिरहेको  छ ।


यो पनि पढौँ

गणतन्त्र, धर्म निरपेक्षता र संघीयता देशले पायो नागरिकले के पाए ? – नेता लिङ्देन

मेचीनगर नगरपालिकाकी उपमेयरका विषयमा कांग्रेस झापाले मुख खाेल्याे, समाचारमा आएजस्तो घटनामा संलग्न नरहेको स्पस्टाेेेत्ति

राजवंशी समाज विकास समिति झापाकाे कार्यवाहक अध्यक्षमा दिनेश्वर राजवंशीलाई ताेकियाे

अध्यक्ष पदबाट हटाईएका पुकार राजवंशीद्वारा संस्थाकाे लेटरप्याडमै विज्ञप्ति, लगाईएकाे आराेपकाे खण्डन

गाैरीगंजमा कांग्रेस पार्टीका २८ जना नेकपामा प्रवेश

महताे समाज गाैरीगंजद्वारा रत्तदान कार्यक्रम