gauradha suchana

 

गाैरीगंज गाउँपालिकाकाे सार्वजनिक खरिद तथा बाेलपत्र : (मिति २०७७।०९।२२) टटुवामारी एनसेल टावर देखि बघाचाैधरी बेलडागी हुदै हुक्कागाछि सडक कालाेपत्र

गौरादहमा हत्या गरिएकी मनमाया भण्डारीका श्रीमान प्रहरीकाे नियन्त्रणमा

गौरादह १६, असोज / झापाको गौरादहमा हत्या गरिएकी मनमाया भण्डारीका श्रीमानलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ । हत्या भएको तीन दिनपछि प्रहरीले हिजो वेलुका घरबाटै मनमायाका श्रीमान् भीम भण्डारीलाई नियन्त्रणमा लिएको हो।

अनुसन्धानका लागि भन्दै मृतककी श्रीमान भण्डारीलाई नियन्त्रणमा लिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालयले जनाएको छ । घटना भएदेखि नै प्रहरीले मनमायाका परिवारका सदस्यहरुलाई निगरानीमा राखेको छ । सोमबार गौरादह १ मा घरमै रहेका वेला भण्डारीको बिभत्स हत्या भएको थियोे । प्रहरीको प्रारम्भिक अनुसन्धानका क्रममा हथौड़ा प्रहार गरी हत्या गरिएको पाइएको थियोे । जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रवक्ता राकेश थापाले प्रहरीले विभिन्न कोणबाट अनुसन्धान जारी राखेको बताउँदै आफूहरु हत्यारा नजिक पुगिसकेको जानकारी दिएका छन् ।

 

 


यो पनि पढौँ

खतिवडा दम्पत्तिद्वारा आफ्नो रजत विवाह वर्षगाठ सामाजिक कार्य गरेर मनाए

कुलदीप राजवंशी प्रतिष्ठानद्वारा स्रष्टा सम्मानित, कार्यक्रममा कविता संग्रह ‘तित्रिझुक’ विमाेचन

रेलवे प्रभावितका समस्या तत्काल समाधानको पहल गर्ने

भाक्कालाई राष्ट्रिय परिकारको रुपमा स्थापित गर्न सराेकारवालासंग छलफल

सरकारकाे असंबैैधानिक कदम विरूद्व दमकमा कांग्रेसद्वारा विरोध प्रदर्शन

गाैरादह -१ द्वारा गाेठमै गएर निःशुल्कमा पशु विमा