गौरादहमा हत्या गरिएकी मनमाया भण्डारीका श्रीमान प्रहरीकाे नियन्त्रणमा

गौरादह १६, असोज / झापाको गौरादहमा हत्या गरिएकी मनमाया भण्डारीका श्रीमानलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ । हत्या भएको तीन दिनपछि प्रहरीले हिजो वेलुका घरबाटै मनमायाका श्रीमान् भीम भण्डारीलाई नियन्त्रणमा लिएको हो।

अनुसन्धानका लागि भन्दै मृतककी श्रीमान भण्डारीलाई नियन्त्रणमा लिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालयले जनाएको छ । घटना भएदेखि नै प्रहरीले मनमायाका परिवारका सदस्यहरुलाई निगरानीमा राखेको छ । सोमबार गौरादह १ मा घरमै रहेका वेला भण्डारीको बिभत्स हत्या भएको थियोे । प्रहरीको प्रारम्भिक अनुसन्धानका क्रममा हथौड़ा प्रहार गरी हत्या गरिएको पाइएको थियोे । जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रवक्ता राकेश थापाले प्रहरीले विभिन्न कोणबाट अनुसन्धान जारी राखेको बताउँदै आफूहरु हत्यारा नजिक पुगिसकेको जानकारी दिएका छन् ।

 

 


यो पनि पढौँ

प्रहरीद्वारा कचनकवलमा पटका बरामद

वालगायिका कृपाले ल्याइन् शिव ताण्डव स्तोत्रको म्युजिक भिडियो

खस क्षेत्रीहरुले पहिलोपटक धर्मको महलमा ‘मस्ट’ र जातिको महलमा ‘खस’ लेख्ने

काेराेना महामारीका बीच विहारमा मतदान

गाैरीगंजमा पहिलाे पटक जनप्रतिनिधिलाई काेराेना संक्रमण

बैंकिङ कसुर मुद्वा खेपिरहेका फरार व्यक्ति पक्राउ