गाैरीगंजकाे ७१ जनाकाे पिसिआर रिपोर्ट १९ दिन पछि बल्ल आयाे, ९ जनामा काेराेना संक्रमण

 

गाैरीगंज ९, कार्तिक / गाैरीगंज गाउँपालिकाका ९ जनामा स्थानियस्तरमा काेराेना संक्रमण भएकाे पुष्टि भएकाे छ ।
गाैरीगंज गाउँपालिका वार्ड नं. ६ का ४१ बर्षिय एक जना पुरूषमा काेराेना संक्रमण पुष्टि भएकाे हाे । उनी हिजाे मात्र अाफै विराटनगर स्थित नाेवेल अस्पतालमा पीसीआर परिक्षणका लागि स्वाव दिएका थिए । त्यसैगरी गाैरीगंज गाउँपालिका वार्ड नं. ३ का ६२ वर्षिय एक जना पुरूषमा काेराेना संक्रमण पुष्टि भएकाे छ । उनले पनि हिजै आफै नाेवेल अस्पतालमा पीसीअार परिक्षण गराएका थिए । गाैरीगंज गाउँपालिका वार्ड नं. २ काे ७ जनामा काेराेना संक्रमण भएकाे छ ।

गाउँपालिकाले उनीहरूकाे असाेज २१ गते कन्ट्याक्ट् ट्रेसिङ गराएकाे थियाे । वार्ड नं. २ घर भएका एक कृषि कार्यालयका कर्मचारीमा काेराेना संक्रमण भएकाे पुष्टि भएपछि साेहि वार्डमा कन्ट्याक्ट् ट्रेसिङ गरिएकाे थियाे । वार्ड नं. २ का ७ जना पुरूषकाे पीसीअार रिपोर्ट १८ दिन पछि काेटीहाेम काेभिड प्रयाेगशालाबाट आएकाे छ ।

 गाैरीगंज गाउँपालिका स्थानियसहित कार्यालयका १८ जना कर्मचारी र वार्ड नं. २ का ५३ जना गरि जम्मा ७१ जनाकाे पिसिअार परिक्षणका लागि स्वाव संकलन गरि काेटीहाेम काेभिडि प्रयाेगशालामा असाेज २१ गते पठाएकाे थियाे । 


यो पनि पढौँ

दमक मालपाेत कार्यालयमा पत्रकार घिमिरेमाथि हातपात

गाैरीगंजमा १५ शैय्याकाे अस्पताल शिलान्यास, २ वर्षमा निर्माण कार्य सम्पन्न हुने मन्त्री कार्कीकाे भनाई

राजवंशी समाज विकास समितिका जिल्ला अध्यक्ष पुकार पदमुक्त

आदिवासी जनजातिको भाषा–लिपिको संरक्षण र विकासका लागि सरकारसंग माग

बाह्रदशीमा विपद् व्यवस्थापन ऐन र कार्यविधि तयार