बैंकिङ कसुर मुद्वा खेपिरहेका फरार व्यक्ति पक्राउ

विर्तामोड ११, कार्तिक / बैंकिङ कसुर मुद्वा खेपिरहेका एक फरार व्यक्ति आज पक्राउ परेका छन् ।
बैंकिङ कसुर मुद्वामा १ कराेड १५ लाख विगाे सहित २ महिना कैद जरिवाना ठहरिएका राजेन्द्र प्रसाद प्रसाई पक्राउ परेका हुन् । फरार अभियुक्त प्रसाईलाई कन्काई नगरपालिका वार्ड नं. ३ बाट प्रहरीले पक्राउ गरेकाे हाे ।
भवानी ढुङ्गेलले दिएकाे जाहेरी बमाेजिम बैंकिङ कसुर मुद्वामा उच्च अदालत विराटनगरकाे इलाम ईजलासकाे मिति २०७६/०९/१४ गते गरेकाे फैसला बमाेजिम प्रतिवादी प्रसाईलाई १ महिना कैद र २५ लाख विगाेसहित दुवै सजाय र निज प्रतिवादीकै नाममा सुरेन्द्र कुमार उप्रेतीले दिएकाे बैंकिङ कसुर मुद्वामा उच्च अदालत विराटनगरकाे ईलाम ईजलासकाे मिति २०७६/०९/२१ गते गरेकाे फैसला बमाेजिम प्रतिवादी प्रसाईलाई १ महिना कैद र ९० लाख रूपैयाँ विगाेसहित दुवै सजाय ठहरी फैसला भएकाेमा जिल्ला प्रहरी झापाकाे खटिएकाे टाेलीले पक्राउ गरेकाे प्रहरी नायव उपरिक्षक राकेश थापाले जानकारी दिएका छन् ।


यो पनि पढौँ

दमक मालपाेत कार्यालयमा पत्रकार घिमिरेमाथि हातपात

गाैरीगंजमा १५ शैय्याकाे अस्पताल शिलान्यास, २ वर्षमा निर्माण कार्य सम्पन्न हुने मन्त्री कार्कीकाे भनाई

राजवंशी समाज विकास समितिका जिल्ला अध्यक्ष पुकार पदमुक्त

आदिवासी जनजातिको भाषा–लिपिको संरक्षण र विकासका लागि सरकारसंग माग

बाह्रदशीमा विपद् व्यवस्थापन ऐन र कार्यविधि तयार