gauradha suchana

 

राजवंशी समाज विकास समितिका जिल्ला अध्यक्ष पुकार पदमुक्त

 

गाैरीगंज १४,  मंसिर  । जातीय संस्थाको हितविपरित कार्य गर्ने राजवंशी समाज विकास समिति झापाका अध्यक्ष पुकारचन्द्र सिंह राजवंशीलाई पदमुक्त गरिएको छ ।

संस्थाको हितविपरित अहित हुने कार्य गरेको भन्दै राजवंशी समाज विकास समिति केन्द्रिय कार्यालयले उनलाई पदमुक्त गरेको हो । २०७६ पौष महिनाको ४ , ५ र ६ गते राजवंशी समाज विकास समितिको स्थापना दिवस मनाउने क्रममा उनले आफ्नो दायित्व बिर्सेर केन्द्रीय कार्य समिति र केन्द्रीय अध्यक्ष भीमराज चौधरी राजवंशीलाई सामाजिक संजालमार्फत अमर्यादित शब्द प्रयोग गरेका थिए । त्यससम्बन्धमा बुझ्न केन्द्रीय समितिले उनलाई तीनपटक पत्र पठाएको थियो । २०७६ पौष १० , २०७६ माघ २१ र २०७६ माघ २५ गते उनलाई स्पष्टीकरणका लागि केन्द्रीय समितिले पत्र पठाएको थियो । जुन पत्र जिल्ला सचिव मुनीलाल राजवंशीले बुझेका थिए । सो पत्र पुकारले बुझिसकेर सचिव मुनीलालमार्फत स्पष्टीकरणका लागि जाने बताइसक्दा ११ महिनासम्म अटेर गरी नगएपछि उनलाई पदबाट मुक्त गरिएको केन्द्रीय अध्यक्ष भीमराज चौधरी राजवंशीले बताए ।

संस्थाको २०७६ फागुन ३ गते गौरीगञ्जमा बसेको बैठकले एक ब्यक्तिका कारण सिंगो झापा जिल्लालाई अकर्मण्यताको शिकार बन्न दिनु हुन्न भन्ने ठहर गर्दै उनलाई पदमुक्त गर्ने निर्णय गरेको थियो । संस्थाको विधानको धारा २८ को ४(त) बमोजिम उनलाई पदमुक्त गरिएको केन्द्रीय अध्यक्षले स्पष्ट पारेका छन् । पदमुक्त गरिएको निर्णयको बोद्धार्थ जिल्ला प्रशासन कार्यालय झापा र राजवंशी समाज विकास समिति झापालाई दिइएको छ । पत्रमा अब उप्रान्त सो हैसियतमा कुनै कार्य नगर्न पुकारलाई सचेत गराइएको छ ।


यो पनि पढौँ

ईलाका प्रशासन कार्यालय गाैरीगंजका प्रमुख साह धराैटीमा रिहा

रतुवामाईका दुई जना युवक ब्राउनसुगरसहित पक्राउ

गाैरीगंज र गाैरादहमा कांग्रेसकाे असंवैधानिक कदमविरूद्व जुलुससहित विराेध प्रदर्शन (फाेटाेसहित)

बस्नेत दम्पतीले नारी सञ्चार गृहलाई २१ हजार सहयाेग प्रदान

ट्याक्टरमा मुरै(भुजा)काे बाेराले छाेपेर गाैरीगंजबाट गाैरादहतर्फ लादै गरेकाे ५० बाेरा चिनी प्रहरीकाे नियन्त्रणमा

गाैरीगंजमा पहिलाे पटक आँखा अस्पताल सञ्चालनमा, सेवाग्राहीकाे घुँईचाे