gauradha suchana

 

अध्यक्ष पदबाट हटाईएका पुकार राजवंशीद्वारा संस्थाकाे लेटरप्याडमै विज्ञप्ति, लगाईएकाे आराेपकाे खण्डन

गौरीगंज १९, मंसिर / केन्द्र समितिद्वारा पदमुत्त गरिएका राजवंशी समाज विकास समिति झापाका अध्यक्ष पुकार चन्द्रसिंह राजवंशीले सामाजिक संजालमा सार्वजनिकरुपमा आक्रोश पोखिएको आधारमा आफुलाई अध्यक्ष पदबाट पदमुत्त गरिएको बताएका छन् ।

आज एक प्रेस विज्ञप्तिमार्फत खण्डन गर्दै राजवंशीले राजवंशी समाज विकास केन्द्र समितिको २६ औं स्थापना दिवसको पुस ४,५ र ६ गते कार्यक्रममा पदिय मर्यादा सम्मानजनक उपस्थिति तथा अधिकार नपाउँदा सामाजिक संजालमा व्यक्तिगतरुपमा व्यक्त गरिएको अभिव्यत्तिका आधारमा केन्द्र समितिले पूर्वाग्राही तथा सुनियोजित ढङ्गले पदमुत्त गरिएको निर्णयप्रति घोर आपति जनाएका हुन् ।
सामाजिक संजालमा मिति २०७६/०९/०७ गते पुकार राजवंशीको नामबाट ‘सन्दर्भ राजवंशी समाज विकास समिति केन्द्रीय समिति अध्यक्ष भिमराज राजवंशी अध्यक्षत् हुआल २६ वा स्थापना दिवस कटहरी मोरङ्ग पुस ४,५ आर ६ शोसक ! सामन्ति ! नातावाद ! कृपावाद ! होसियार ! निरंकुश ! तानाशाह ! अहंकार ! घमण्ड ! मुर्दावाद ! खेद व्यक्त करेची’ सार्वजनिक भएको विज्ञप्तिमा उल्लेख छ ।

केन्द्र समितिद्वारा विभिन्न समयमा निर्णय भएको लेखिएको पत्र जिल्ला सचिव मुनिलाल राजवंशीले आफुलाई पत्र बुझाएको भनिएता पनि आधिकारिकरुपमा हात नलागेको र जिल्ला समितिको वैठकमा समेत प्रस्तुत नभएको राजवंशीले विज्ञप्तिमार्फत खण्डन गरेका छन् । उनले विज्ञप्तिमा भनेका छन् –“ केन्द्र समितिको निर्णय रहस्यमय ढङ्ग आएको हुनुपर्छ । आफ्नो व्यक्तिगत आक्रोश पोख्दा नकि स्थापना दिवसको कार्यकालमा गरिएको अपहेलनाको संस्थागत निर्णय गरेर सार्वजनिक गरेको भए पदमुक्त हुदाँको भागिदार हुन्थे होला ? आश्चर्य लागेको छ यो अर्थमा धामी पनि आफ बोक्सी पनि आफैं ? ।
झापा र मोरङ्ग दुवै अध्यक्षलाई पदमुक्त गरिनु एउटा व्यक्तिवादी चरित्र उदांग भएको आरोप लगाउदै राजवंशीले जिल्ला नेतृत्वलाई सामाजिक, राजनीतिक चरित्र हत्या गर्ने उद्येश्यले आएको निर्णयलाई अभिलम्ब सच्चाउन माग गरेको छ ।
केन्द्रसमितिद्वारा अध्यक्ष पदबाट पदमुत्त गरिएपनि अध्यक्ष राजवंशीले संस्थाको लेटरप्याडमा विज्ञप्ति लेखेका छन् ।


यो पनि पढौँ

ईलाका प्रशासन कार्यालय गाैरीगंजका प्रमुख साह धराैटीमा रिहा

रतुवामाईका दुई जना युवक ब्राउनसुगरसहित पक्राउ

गाैरीगंज र गाैरादहमा कांग्रेसकाे असंवैधानिक कदमविरूद्व जुलुससहित विराेध प्रदर्शन (फाेटाेसहित)

बस्नेत दम्पतीले नारी सञ्चार गृहलाई २१ हजार सहयाेग प्रदान

ट्याक्टरमा मुरै(भुजा)काे बाेराले छाेपेर गाैरीगंजबाट गाैरादहतर्फ लादै गरेकाे ५० बाेरा चिनी प्रहरीकाे नियन्त्रणमा

गाैरीगंजमा पहिलाे पटक आँखा अस्पताल सञ्चालनमा, सेवाग्राहीकाे घुँईचाे