gauradha suchana

 

गाैरीगंजका एक युवा व्यवसायीद्वारा छाेरीकाे जन्माेत्सवमा विपन्न बालबालिकालाई न्यानाे टाेपी प्रदान

गाैरीगंज २६, पुस/ गाैरीगंज गाउँपालिका वार्ड नं. ६ खजुरगाछीका एक युवा व्यवसायीले अति विपन्न परिवारका बालबालिकालाई न्यानाे टाेपी प्रदान गरेकाे छ ।
गा‌ैरीगंज – ६ खजुरगाछी बस्ने युवा व्यवसायी केशव ढुङ्गाना र रक्षा ढुङ्गानाले आफ्नी छाेरी प्रगतिकाे जन्माेत्सवकाे अवसरमा ५० जना वालवालिकालाई न्यानाे टाेपी प्रदान गरेका हुन् । युवा समाजसेवी ढुङ्गाना दम्पतिले गाैरीगंज -६ खजुरगाछीका संथाल, मुसहर र महताे परिवारका वालवालिकालाई न्यानाे टाेपी वितरण गरेकाे हाे ।
चिसाेयाममा बालवालिकाहरू बढी प्रभावित हुने भएकाेले विपन्न परिवारल वालवालिकालाई सानाे सहयाेग गरेकाे युवा व्यवसायी ढुङ्गानाले बताए ।
विशेषगरी जन्माेत्सव मनाउँदा मैनबत्ती बाली केक काटेर ठुलाे हाेटल र महलमा खर्चिलाे नगरी छाेरी प्रगती ढुङ्गाना तेस्राे वर्ष पुरा भई चाैथाे वर्षमा प्रवेश गरेकाे अवसरमा विपन्न परिवारका बालबालिकालाई न्यानाे टाेपी प्रदान गरी व्यवसायी ढुङ्गानाले उदाहरणीय कार्य गरेका छन् ।
ढुङ्गाना दम्पति हाल चीनकाे गुन्जाओ सहरमा ८ वर्षदेखि बसाेवास गर्दै अाएका छन् । तकसुन टेक्नोलोजी हङ्कङ लि. कम्पनीका प्रमुख युवा व्यवसायी ढुङ्गानाले भारत, नेपाल, बंगालादेश र श्रीलङ्कामा आफ्नाे व्यवसाय विस्तार गरेका छन् । गाैरीगंज गाउँपालिका वार्ड नं. ६ बस्ने जगन्नाथ ढुङ्गाना र दुर्गा देवीका छाेरा केशवले यस अघि छाेरीकाे जन्माेत्सवमा खजुरगाछी मावि कक्षा १० मा अध्ययनरत प्रथम छात्रा कृतिका श्रेष्ठलाई छात्रवृत्ति प्रदान गरेका थिए ।


यो पनि पढौँ

ईलाका प्रशासन कार्यालय गाैरीगंजका प्रमुख साह धराैटीमा रिहा

रतुवामाईका दुई जना युवक ब्राउनसुगरसहित पक्राउ

गाैरीगंज र गाैरादहमा कांग्रेसकाे असंवैधानिक कदमविरूद्व जुलुससहित विराेध प्रदर्शन (फाेटाेसहित)

बस्नेत दम्पतीले नारी सञ्चार गृहलाई २१ हजार सहयाेग प्रदान

ट्याक्टरमा मुरै(भुजा)काे बाेराले छाेपेर गाैरीगंजबाट गाैरादहतर्फ लादै गरेकाे ५० बाेरा चिनी प्रहरीकाे नियन्त्रणमा

गाैरीगंजमा पहिलाे पटक आँखा अस्पताल सञ्चालनमा, सेवाग्राहीकाे घुँईचाे