gauradha suchana

 

 

ट्याक्टरमा मुरै(भुजा)काे बाेराले छाेपेर गाैरीगंजबाट गाैरादहतर्फ लादै गरेकाे ५० बाेरा चिनी प्रहरीकाे नियन्त्रणमा

गाैरीगंज ८, माघ /ट्याक्टरमा मुरै (भुजा)काे बाेराले छाेपेर गाैरीगंजबाट गाैरादह तर्फ लादै गरेकाे ५० बाेरा चिनीसहित चालक र सहचालकलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएकाे छ ।

गाैरीगंज गाउँपालिका वार्ड नं. ३ पानीटंकीमा अगाडि पट्टि मे १ त ४५८७ नम्बर लेखिएकाे र पछाडि पट्टि डालामा मे १ त ५२१९ नम्बर लेखिएकाे ट्याक्टरमा २१ वटा मुरैकाे बाेराले छाेपेर गाैरादह तर्फ लादै गरेकाे ५० बाेरा चिनी ईलाका प्रहरी कार्यालय गाैरीगंजले आज विहान नियन्त्रणमा लिएकाे हाे ।
प्रहरीले ट्याक्टर चालक गाैरादह नगरपालिका वार्ड नं. ३ बस्ने वर्ष २४ काे गाेपी किङ्कु र सहचालक साेहि वार्डमा बस्ने सुवित खत्रीलाई समेत नियन्त्रणमा लिएकाे छ । नियन्त्रणमा लिएकाे ५० बाेरा चिनी, २१ बाेरा मुरै ( भुजा), ट्याक्टर , चालक र सहचालकलाई मेची भन्सार कार्यालयमा बुझाईएकाे ईलाका प्रहरी कार्यालय प्रहरी निरीक्षक राकेश रेग्मीले जानकारी गराएका छन्। नियन्त्रणमा लिईएकाे २५ सय केजी चिनी र भुजासमेत गरि ५ लाख ७० हजार रूपैयाँ बराबरकाे सामान बरामद गरेकाे गाैरीगंज प्रहरीले जनाएकाे छ ।


यो पनि पढौँ

प्रधानमन्त्री केपी ओली आईतबार झापा आउँदै

हाजिर पुस्तिकासहित गाैरादह नगरपालिका कार्यालय अगाडि शिक्षकहरू धर्ना, विद्यालयकाे पठनपाठन ठप्प

राजवंशी समाज विकास समिति झापाले महावीर चिलारायकाे जन्माेत्सव भव्यरूपमा मनाउने

नेपाल शिक्षक संघ गाैरीगंजकाे प्रतिनिधि सभा सम्पन्न, दुई जना सेवानिवृत शिक्षकलाई सम्मान

सर्वाेच्च अदालतले संसद विघटन विरूद्व गरेकाे निर्णयकाेे खुशीयालीमा गाैरीगंजमा दिपप्रज्वलन

निशानको म्याग्नाइट बिर्तामोडमा सार्वजनिक