gauradha suchana

 

 

रतुवामाईका दुई जना युवक ब्राउनसुगरसहित पक्राउ

गाैरीगंज ९, माघ / माेरङ्ग रतुवामाई नगरपालिका दुई जना युवक प्रतिवन्धित लागुऔषधसहित विहिवार पक्राउ परेका छन् ।
ईलाका प्रहरी कार्यालय दमकबाट खटि आएकाे टाेलीले विशेष सुराकीकाे आधारमा रतुवामाई नगरपालिका वार्ड नं. २ बस्ने अन्दाजी वर्ष २१ का कन्हैया गन्गाई र वार्ड नं. ८ बस्ने अन्दाजी वर्ष २० का राजकुमार गन्गाईलाई ३६ ग्राम ब्राउन सुगरसहित पक्राउ गरेकाे हाे ।
प्रहरीले उनीहरूलाई दमक – ८ सेतुमारी राेडमा काे२१ प १०३ नम्बरकाे माेटरसाईकल चेकजाँच गर्नेक्रममा शरिरकाे विभिन्न भागमा लुकाई छिपाई ल्याउदै गरेकाे अवस्थामा पक्राउ गरेकाे थियाे । उनीहरूसंग रहेकाे ब्राउनसुगरसहित नगद ४७ सय रूपैयाँ, माेवाईल सेट २ थान प्रहरीले बरामद गरेकाे थियाे ।
उनीहरू दुवैजना र माेटरसाईकललाई आवश्यक अनुसन्धान तथा कानुनी कारवाहीकाे लागि ईलाका प्रहरी कार्यालय दमकमा राखिएकाे र झापा जिल्ला अदालतबाट म्याद थप गरी कानुनी प्रक्रिया अगाडि बढाईएकाे जिल्ला प्रहरी कार्यालय झापाले जनाएकाे छ ।


यो पनि पढौँ

प्रधानमन्त्री केपी ओली आईतबार झापा आउँदै

हाजिर पुस्तिकासहित गाैरादह नगरपालिका कार्यालय अगाडि शिक्षकहरू धर्ना, विद्यालयकाे पठनपाठन ठप्प

राजवंशी समाज विकास समिति झापाले महावीर चिलारायकाे जन्माेत्सव भव्यरूपमा मनाउने

नेपाल शिक्षक संघ गाैरीगंजकाे प्रतिनिधि सभा सम्पन्न, दुई जना सेवानिवृत शिक्षकलाई सम्मान

सर्वाेच्च अदालतले संसद विघटन विरूद्व गरेकाे निर्णयकाेे खुशीयालीमा गाैरीगंजमा दिपप्रज्वलन

निशानको म्याग्नाइट बिर्तामोडमा सार्वजनिक