गौरीगंज गाउँपालिका वार्ड नं. १ कुञ्जिवारी स्थित कमल वेनियानी खोलामा तटबन्धन

November 2, 2023 मा प्रकाशित

गौरीगंज १६, कार्तिक / गौरीगंज गाउँपालिका वार्ड नं. १ कुञ्जिवारी स्थित कमल वेनियानी खोलामा तटबन्धन गर्न थालिएको छ । पूर्व पश्चिम हुलाकी सडक अन्तर्गत रहेको कमल वेनियानी खोलाको पुलको उत्तर पट्टि करिब २ सय ५० मिटर तटबन्धन गर्न लागिएको वार्ड नं. १ का वडा अध्यक्ष कार्तिक लाल राजवंशीले जानकारी दिएका छन् । वडा कार्यालयको पहल र सिफारिसमा झापाको गैडे स्थित जनताको तटबन्धन कार्यालयको बजेटबाट उक्त तटबन्धन गर्न लागिएको वडा अध्यक्ष राजवंशीले बताए । वर्षेनी खोलामा आएको बाढीले खोलाको पूर्वी धारतिर भईरहेको कटान रोक्न र वस्तीलाई पर्न सक्ने थप क्षतिबाट जोगाउन तटबन्धन अति आवश्यक रहेको महसुस गरी वडा कार्यालयको वैठकबाट निर्णय गरी पहल गरिएको वडा अध्यक्ष राजवंशीले बताए ।

Advertisement

प्रतिक्रिया दिनुहोस

आफ्नो प्रतिक्रिया दिनुहोस!
आफ्नो पुरा नाम लेख्नुहोस