गाैरीगंजमा पहिलाे पटक रथयात्रा

20190824_101629
गाैरीगंज ७, भाद्र / ऐतिहासिक तथा पहिलाे पटक गाैरीगंजमा भगवान् श्री कृष्ण रथयात्रा भव्य रुपमा मनाउने तयारी भइरहेको छ । गाैरीगंजकाे पहिचान र ईतिहासमा थप एक ईट्टा थप्दै कृष्णजन्माष्टमीकाे अवसर पारेर रथयात्रालाई सभ्य र भव्य बनाउने उद्देश्यले खजुरगाछी नागरिक समाजले व्यवस्थापन गरेकाे छ । समितिले पहिलाे बर्ष गाडामा भगवान श्री कृष्णकाे मुर्ति राखि रथयात्रा निकाल्ने र गाैरीगंज बजार परिक्रमा गर्ने तालिका तयारी भइरहेको श्रीकृष्ण रथयात्रा आयोजक समितिका अध्यक्ष मुकेश साहले जानकारी दिए । रथ सजाउने काम सम्पन्न भईसकेकाेले दिउसाे १ बजेदेखि रथयात्रा शुभारम्भ गरिने उनले बताए । यता रथयात्रालाई शान्तिपूर्ण बनाउन प्रहरी समेत परिचालन गरिने जनाएकाे छ । यसबर्ष पहिलाे पटक भएकाेले छाेटाे दुरीमा रथयात्रा गरिने भएकाे हुदा खजुरगाछीकाे राधाकृष्ण मन्दिरदेखि शुरू भई खजुरगाछी बजारकाे मुल सडक हुलाकी बाटाे हुँदै बुधबारेे बजार, गाैरीगंज चाैक, पुन: खजुरगाछी बजार हुँदै महेन्द्रनगर बस पार्क, वार्ड नं ६ काे कार्यालय हुदै भारू चाैक हुँदै मुल सडक हुलाकी मार्ग आई पुनः राधाकृष्ण मन्दिर सम्म रथ पुग्ने छ । त्यसैगरी झापाको दमक र गाैरादहमा समेत रथयात्र निकाल्ने तयारी भइरहेको छ । यसै अवसरमा गाैरीगंज संवादले प्रत्यक्ष फेसबुक लाईभ देखाईने जनाएकाे छ ।


यो पनि पढौँ

गणतन्त्र, धर्म निरपेक्षता र संघीयता देशले पायो नागरिकले के पाए ? – नेता लिङ्देन

मेचीनगर नगरपालिकाकी उपमेयरका विषयमा कांग्रेस झापाले मुख खाेल्याे, समाचारमा आएजस्तो घटनामा संलग्न नरहेको स्पस्टाेेेत्ति

राजवंशी समाज विकास समिति झापाकाे कार्यवाहक अध्यक्षमा दिनेश्वर राजवंशीलाई ताेकियाे

अध्यक्ष पदबाट हटाईएका पुकार राजवंशीद्वारा संस्थाकाे लेटरप्याडमै विज्ञप्ति, लगाईएकाे आराेपकाे खण्डन

गाैरीगंजमा कांग्रेस पार्टीका २८ जना नेकपामा प्रवेश

महताे समाज गाैरीगंजद्वारा रत्तदान कार्यक्रम