gauradha suchana

 

 

गाैरीगंजमा पहिलाे पटक रथयात्रा

20190824_101629
गाैरीगंज ७, भाद्र / ऐतिहासिक तथा पहिलाे पटक गाैरीगंजमा भगवान् श्री कृष्ण रथयात्रा भव्य रुपमा मनाउने तयारी भइरहेको छ । गाैरीगंजकाे पहिचान र ईतिहासमा थप एक ईट्टा थप्दै कृष्णजन्माष्टमीकाे अवसर पारेर रथयात्रालाई सभ्य र भव्य बनाउने उद्देश्यले खजुरगाछी नागरिक समाजले व्यवस्थापन गरेकाे छ । समितिले पहिलाे बर्ष गाडामा भगवान श्री कृष्णकाे मुर्ति राखि रथयात्रा निकाल्ने र गाैरीगंज बजार परिक्रमा गर्ने तालिका तयारी भइरहेको श्रीकृष्ण रथयात्रा आयोजक समितिका अध्यक्ष मुकेश साहले जानकारी दिए । रथ सजाउने काम सम्पन्न भईसकेकाेले दिउसाे १ बजेदेखि रथयात्रा शुभारम्भ गरिने उनले बताए । यता रथयात्रालाई शान्तिपूर्ण बनाउन प्रहरी समेत परिचालन गरिने जनाएकाे छ । यसबर्ष पहिलाे पटक भएकाेले छाेटाे दुरीमा रथयात्रा गरिने भएकाे हुदा खजुरगाछीकाे राधाकृष्ण मन्दिरदेखि शुरू भई खजुरगाछी बजारकाे मुल सडक हुलाकी बाटाे हुँदै बुधबारेे बजार, गाैरीगंज चाैक, पुन: खजुरगाछी बजार हुँदै महेन्द्रनगर बस पार्क, वार्ड नं ६ काे कार्यालय हुदै भारू चाैक हुँदै मुल सडक हुलाकी मार्ग आई पुनः राधाकृष्ण मन्दिर सम्म रथ पुग्ने छ । त्यसैगरी झापाको दमक र गाैरादहमा समेत रथयात्र निकाल्ने तयारी भइरहेको छ । यसै अवसरमा गाैरीगंज संवादले प्रत्यक्ष फेसबुक लाईभ देखाईने जनाएकाे छ ।


यो पनि पढौँ

प्रधानमन्त्री केपी ओली आईतबार झापा आउँदै

हाजिर पुस्तिकासहित गाैरादह नगरपालिका कार्यालय अगाडि शिक्षकहरू धर्ना, विद्यालयकाे पठनपाठन ठप्प

नेपाल शिक्षक संघ गाैरीगंजकाे प्रतिनिधि सभा सम्पन्न, दुई जना सेवानिवृत शिक्षकलाई सम्मान

सर्वाेच्च अदालतले संसद विघटन विरूद्व गरेकाे निर्णयकाेे खुशीयालीमा गाैरीगंजमा दिपप्रज्वलन

निशानको म्याग्नाइट बिर्तामोडमा सार्वजनिक

‘मुलुक चुनावमा जाने सम्भावना बढेको छ’ – राप्रपा अध्यक्ष थापा